Temat
:
Ogladaj mecze Wisły
Wyświetl pojedynczy post
krakfilm
Senior Member
Od: 05.2010
Offline
#
2520
14.07.2010, 13:02
Cześć Bracia Wiślacy, orientuje się ktoś, gdzie można oglądnąć jutrzejszym mecz w LONDYNIE
?
Pozdrowienia z czasowej emigracji
krakfilm
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krakfilm
Znajdź inne posty napisane przez krakfilm