TSW Fanatyk napisał(a):

Ile wynosi minimalna kwota przy płaceniu kartą w lewiatanach, kefirkach itp w Krakowie? 
AHA i jeszcze jedno pytanie z tego samego cyklu tylko chodzi o płacenie na pkp za bilety. Jest jakaś minimalna kwota?
|
w zabce 1zl , w lewiatanie 10zl , w kefirku nie wiem
odnosnie pkp to raczej nie ma limitu.
Labtec : mecz jest o 20:00 jutro - napewno bedzie na Polsacie zwyklym .