Valdaer napisał(a):

|
...ale elewacje to mogliby chociaż wycyklinować jak mówili bo imo te zacieki wyglądają gorzej niż na niektórych blokach z prlu :/.
|
Z bliska i "na żywo" wygląda to jak poniemiecki bunkier, wszędzie obrzydliwe zacieki. Nawet jakby się bardzo starać, nie da się tego nazwać estetycznym. Elewacja jest obrzydliwa (i to nie dlatego, że betonowa).