Wyświetl pojedynczy post
Czarny
Member
 
Od: 12.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12225
Stary 14.07.2010, 12:46
Valdaer napisał(a):Wyświetl post
...ale elewacje to mogliby chociaż wycyklinować jak mówili bo imo te zacieki wyglądają gorzej niż na niektórych blokach z prlu :/.
Z bliska i "na żywo" wygląda to jak poniemiecki bunkier, wszędzie obrzydliwe zacieki. Nawet jakby się bardzo starać, nie da się tego nazwać estetycznym. Elewacja jest obrzydliwa (i to nie dlatego, że betonowa).
Odpowiedz cytując