Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29110
Stary 14.07.2010, 12:45
kibicwisły1906 napisał(a):Wyświetl post

Żeby pozostać w temacie, nasi działacze na poważnie rozpatrują kandydaturę Costly-ego, jestem pod wrażeniem ich zapału i pracy....
Samo rozważanie kandydatury takiego napastnika pokazuje nam co tak naprawdę dzieje się w klubie.
Dla przypomnienia: http://www.youtube.com/watch?v=j_JUH...eature=related
Odpowiedz cytując