kibicwisły1906 napisał(a):

Żeby pozostać w temacie, nasi działacze na poważnie rozpatrują kandydaturę Costly-ego, jestem pod wrażeniem ich zapału i pracy....
|
Samo rozważanie kandydatury takiego napastnika pokazuje nam co tak naprawdę dzieje się w klubie.
Dla przypomnienia:
http://www.youtube.com/watch?v=j_JUH...eature=related