tormenthor napisał(a):

|
Druga kwestia to Kirm - świetny materiał na DM. Najlepsza wydolność ze wszystkich Wiślaków, świetny strzał z dystansu, szybkość. Musiałby popracować nad odbiorem piłki, agresywnością, ale na tę pozycję pasuje znacznie bardziej niż na skrzydło, gdyż nie posiada ani dryblingu ani dośrodkowania.
|
Rzeczywiście, niegłupi pomysł z tym Kirmem jako DM.