Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29106
Stary 14.07.2010, 12:25
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
Druga kwestia to Kirm - świetny materiał na DM. Najlepsza wydolność ze wszystkich Wiślaków, świetny strzał z dystansu, szybkość. Musiałby popracować nad odbiorem piłki, agresywnością, ale na tę pozycję pasuje znacznie bardziej niż na skrzydło, gdyż nie posiada ani dryblingu ani dośrodkowania.
Rzeczywiście, niegłupi pomysł z tym Kirmem jako DM.
Odpowiedz cytując