Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3870
Stary 14.07.2010, 12:06
Sportowo jesteśmy w środku Europy na poziomie Danii, Szwecji, Norwegii, Słowacji i kilku innych krajów.

Finansowo przegrywamy z większością z nich, ale jak widać powoli zaczynamy płacić pensje zbliżone do tego co płacą średnie europejskie kluby.

Infrastrukturą przegrywamy praktycznie z każdą ligą czy to z południa, czy ze wschodu, czy północy Europy.

Jaki z tego wniosek?
Jeśli ten rok okaże się tak przełomowy jak niektórzy sądzą to dzięki oddaniu do użytku nowych stadionów, budowie baz szkoleniowych, a także większych pieniądzach od sponsorów i od telewizji wskoczymy na wyższy pułap jakości piłki nożnej i nie będziemy się już wstydzić jak graja nasze zespoły w europejskich pucharach.
Odpowiedz cytując