cpc napisał(a):

nie no jasne, gołym okiem widać, że to 2 różne światy
|
Przecież w ten tekst możnaby podstawić setki różnych sytuacji, a nie tylko kibiców, którzy dostają pałą za nic. Niestety świat nie jest taki prosty i nie dzieli się na dobrych kibiców i złych policjantów, czy dobroczynnych sprzedawców dopalaczy i nikczemne urzędy skarbowe.
Jeśli chcesz to dalej broń uciśnionych sprzedawców dopalaczy, którym odbiera się wolność gospodarczą, a oni chcieli mieć tylko kieszenie wypchane pieniędzmy dając ludziom w zamian "dobrą zabawę". Dla mnie ten proceder jakim są dopalacze należy jak najszybciej zlikwidować.