Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9292
Stary 14.07.2010, 11:44
cpc napisał(a):Wyświetl post
nie no jasne, gołym okiem widać, że to 2 różne światy
Przecież w ten tekst możnaby podstawić setki różnych sytuacji, a nie tylko kibiców, którzy dostają pałą za nic. Niestety świat nie jest taki prosty i nie dzieli się na dobrych kibiców i złych policjantów, czy dobroczynnych sprzedawców dopalaczy i nikczemne urzędy skarbowe.

Jeśli chcesz to dalej broń uciśnionych sprzedawców dopalaczy, którym odbiera się wolność gospodarczą, a oni chcieli mieć tylko kieszenie wypchane pieniędzmy dając ludziom w zamian "dobrą zabawę". Dla mnie ten proceder jakim są dopalacze należy jak najszybciej zlikwidować.