mav23 napisał(a):

A macie pewność że widoczność jest zła W tamtym tygodniu zatargaliśmy wózek inwalidzki na budowę aby rozwiać wątpliwości wykonawcy - wszystko jest ok. Widoczność dobra i z wózka i z krzesełek dla osób towarzyszących (te zamontowane).
Strasznie siejecie niepotrzebny zamęt.
|
Mav23 a mógłbyś pofatygować się na "podest" dla kamer, na samej górze trybun by sprawdzić czy faktycznie telebimy zasłonią kamerą obraz części przeciwległych trybun?