Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29103
Stary 14.07.2010, 11:37
DeadOrAlive obraziłem cie? To nie moja wina ze masz klapki na oczach i nie widzisz co sie dzieje. Czy ci sie to podoba czy nie Wisla jest produktem ktory sie sprzedaje poprzez bilety. Jesli dla ciebie jakosc i produkt finalny nie ma znaczenia to rownie dobrze mozesz ubierac sie w lumpeksach i chodzic w nich po salonach myslac jaki to z ciebie szlachcic.

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując