|
DeadOrAlive obraziłem cie? To nie moja wina ze masz klapki na oczach i nie widzisz co sie dzieje. Czy ci sie to podoba czy nie Wisla jest produktem ktory sie sprzedaje poprzez bilety. Jesli dla ciebie jakosc i produkt finalny nie ma znaczenia to rownie dobrze mozesz ubierac sie w lumpeksach i chodzic w nich po salonach myslac jaki to z ciebie szlachcic.

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
|