Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12221
Stary 14.07.2010, 11:35
mav23 napisał(a):Wyświetl post
A macie pewność że widoczność jest zła W tamtym tygodniu zatargaliśmy wózek inwalidzki na budowę aby rozwiać wątpliwości wykonawcy - wszystko jest ok. Widoczność dobra i z wózka i z krzesełek dla osób towarzyszących (te zamontowane).
Strasznie siejecie niepotrzebny zamęt.
a nie można było wjechać windą? czy ktoś mógłby wytłumaczyć dlaczego ten mur przed rzędem dla osób towarzyszących jest taki szeroki?

Ogólnie to już mam dość tej budowy. Fuszerka i niedopatrzenia na każdym kroku i nikt za nic nie odpowiada, nikt nic nie wie i nikt niczego z nikim nie konsultuje. C mieli oddać w grudniu i jak zaraz się okaże, że w grudniu oddadzą to się nie zdziwię. Mamy 14 lipca. Nie mamy ani całości krzesełek, ani murawy, ani ul. Reymana. Dobrze, że najpierw była zima, potem powódź, a teraz upały. Jest z czego wybierać czyja to wina.

Odpowiedz cytując