Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29100
Stary 14.07.2010, 11:32
DeadOrAlive napisał(a):Wyświetl post
Rozumiem pajacu, że na Wisłę jeździsz ze względu na zawodników, a nie z miłości do klubu
Boże, skąd się tacy kibice sukcesu biorą.

Jutro dostaniemy odpowiedź na kilka nurtujących nas pytań związanych z grą Wiślaków, a co za tym idzie, czy konieczne będą dalsze wzmocnienia.

Mimo wszystko niepokoi mnie zachowanie władz Wisły. Chaotyczne, manipulacyjne i próbujące zrobić z nas... debili ?
Czyli jeżeli ktoś nie jest fanatykiem tylko podchodzi z trochę wiekszym od Ciebie dystanstem do Wisły to jest pajacem?

Ochłon dzieciaku.
Odpowiedz cytując