DeadOrAlive napisał(a):

Rozumiem pajacu, że na Wisłę jeździsz ze względu na zawodników, a nie z miłości do klubu 
Boże, skąd się tacy kibice sukcesu biorą.
Jutro dostaniemy odpowiedź na kilka nurtujących nas pytań związanych z grą Wiślaków, a co za tym idzie, czy konieczne będą dalsze wzmocnienia.
Mimo wszystko niepokoi mnie zachowanie władz Wisły. Chaotyczne, manipulacyjne i próbujące zrobić z nas... debili ?
|
Czyli jeżeli ktoś nie jest fanatykiem tylko podchodzi z trochę wiekszym od Ciebie dystanstem do Wisły to jest pajacem?
Ochłon dzieciaku.