Obaj się przekonamy i o Legii i o Amice i o... Polonii Wawa jakby ktoś na nią nie zwrócił jeszcze uwagi.
Nie pękam... w końcu to nie mnie ewentualnie będą objeżdżać lepsi przeciwnicy, to nie na mnie będą wieszać psy kibice.
To nie mnie ewentualnie kopnie w d... właściciel jak nie będzie wyniku, min. 20 tysięcy widzów na trybunach i sponsora koszulkowego...
Jak komuś wystarczy pykanie może o 4 miejsce to ten skład może jeszcze wystarczy na to, oczekiwać od tej grupy ludzi mistrza to spory hmm... optymizm.
Co do Costly - jeśli to prawda co napisał kibicwisły1906, widzę że mało nam kłopotów. Robił jaja w Bełchatowie, robił w Rumunii, proste że będzie je robił i u nas jak go weźmiemy.