Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Darson1986
Junior Member
Od: 06.2010
Skąd: Kraków
Offline
#
12219
14.07.2010, 11:19
mav23
napisał(a):
A macie pewność że widoczność jest zła
W tamtym tygodniu zatargaliśmy wózek inwalidzki na budowę aby rozwiać wątpliwości wykonawcy - wszystko jest ok. Widoczność dobra i z wózka i z krzesełek dla osób towarzyszących (te zamontowane).
Strasznie siejecie niepotrzebny zamęt.
mav23 jak już jesteś tak często na budowie to zapytałbyś sie jakiegoś montera dlaczego tak ułożono krzesełka(?!) i czy zamierzają je zamontować zgodnie z jakąkolwiek logiką bo ten układ aż razi po oczach. Trudno mi uwierzyć , że można spieprzyć nawet układ kolorów krzesełek
Darson1986
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Darson1986
Znajdź inne posty napisane przez Darson1986