Wyświetl pojedynczy post
Wisoman
Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wisła

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29097
Stary 14.07.2010, 11:13
Jesli nie pojawia sie jakies konkretne transfery wzmacniajace druzyne a nie uzupełniajace tylko skład, to wówczas przestaje jezdzic na mecze. Maja kase ze sprzedazy Marcelo, Głowy wiec nie stoi nic na przeszkodzie zeby kupic za te pieniadze grajkow ktorzy wzmocniliby zespol. Mozecie po mnie jechac jak po łysej kobyle, ale jesli płace za bilet dojazd ponad 100km, szame to rowniez wymagam zeby grajki cos soba reprezentowały a nie mam zamiaru ogladac kopaniny. Jesli takowa chciałbym ogladac to wybrałbym sie do Wodzisławia do ktorego mam blizej.

Wszystko można co nie można byle z wolna i ostrożna
Odpowiedz cytując