Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29096
Stary 14.07.2010, 11:06
*Forze - jestes widze optymistą, ale muszę Cie zawieść. Jesli nie zrobimy transferów to mistrza nie zdobędziemy. Nie zrobilismy tego z najlepszą obroną, to na pewno nie dokonamy tego ze staruszkiem Cleberem i slabym Kowalskim
Odpowiedz cytując