Mylisz się w Ekstraklasie każdy jest w stanie wygrac każdym. Wisła dostaje baty od Arki, Legia od Odry Wodzisław, Lech/Amica kładzie się przed Polonii/Groclinem itd. Mimo iż przez ostatnich kilka lat ligę dominowałą Wisła to jednak mieliśmy w międzyczasie mistrzostwo Zagłębia Lubin czy Polonii Warszawa. Sprawa w Chorwacji czy Danii nie do pomyślenia
rozarian napisał(a):

|
Awans do LM można koncertowo zmarnować,czego dowodzi "hegemonia"na dziesiątki lat na Słowacji Petrzałki.Te parę milionów za awans w biednej lidze słowackiej powinno się przekładać na rządzenie u nich((wg tej teorii)na minimum dwie dekady.Ale się nie przełożyło.Ot zagadka.
|
Można też taki awans wykorzystac i w lidze pojawiłby się casus Olympique Lyon