Wyświetl pojedynczy post
Buziek_LG
Senior Member
 
Od: 09.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3865
Stary 14.07.2010, 11:01
Mylisz się w Ekstraklasie każdy jest w stanie wygrac każdym. Wisła dostaje baty od Arki, Legia od Odry Wodzisław, Lech/Amica kładzie się przed Polonii/Groclinem itd. Mimo iż przez ostatnich kilka lat ligę dominowałą Wisła to jednak mieliśmy w międzyczasie mistrzostwo Zagłębia Lubin czy Polonii Warszawa. Sprawa w Chorwacji czy Danii nie do pomyślenia


rozarian napisał(a):Wyświetl post
Awans do LM można koncertowo zmarnować,czego dowodzi "hegemonia"na dziesiątki lat na Słowacji Petrzałki.Te parę milionów za awans w biednej lidze słowackiej powinno się przekładać na rządzenie u nich((wg tej teorii)na minimum dwie dekady.Ale się nie przełożyło.Ot zagadka.
Można też taki awans wykorzystac i w lidze pojawiłby się casus Olympique Lyon
Ostatnio edytowane przez Buziek_LG : 14.07.2010 o godz. 11:05.
Odpowiedz cytując