Wyświetl pojedynczy post
Salt The Fries
Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Radzyń Podlaski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3862
Stary 14.07.2010, 10:57
Buziek_LG napisał(a):Wyświetl post
Tylko że ty mylisz siłę 2-3 najmocniejszych klubów od siły całej ligi.
Gdyby to była inna liga, niż polska - może. Ale czy u nas było więcej, niż 3 "mocne" drużyny kiedykolwiek? A nawet jeśli były, to co ich ta "moc" znaczyła? Co prawda dobrą myśl przedstawiłeś, touche, ale w lidze polskiej się to nie sprawdza, bo sami jesteśmy ofiarą dysproporcji.
If I'm an ass, I should say so. If I don't, somebody else will. If I say it first, that disarms them.
Odpowiedz cytując