Buziek_LG napisał(a):

|
Tylko że ty mylisz siłę 2-3 najmocniejszych klubów od siły całej ligi.
|
Gdyby to była inna liga, niż polska - może. Ale czy u nas było więcej, niż 3 "mocne" drużyny kiedykolwiek? A nawet jeśli były, to co ich ta "moc" znaczyła? Co prawda dobrą myśl przedstawiłeś, touche, ale w lidze polskiej się to nie sprawdza, bo sami jesteśmy ofiarą dysproporcji.