Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12216
Stary 14.07.2010, 10:40
filip74 napisał(a):Wyświetl post

Tak to wygląda na Legii już z kamerkami.
przeglądnąłem sobie kilka stadionów z Bundesligi i za *uja nie mogłem znaleźć "latarni" z kamerami wzdłuż i wszerz lini boiska, tak jak to ma miejsce na naszych polskich stadionach. Czy tylko w Polsce nie przeszkadza słup co kilka metrów irytujący kibiców chcących oglądnąć mecz
Odpowiedz cytując