filip74 napisał(a):


Tak to wygląda na Legii już z kamerkami.
|
przeglądnąłem sobie kilka stadionów z Bundesligi i za *uja nie mogłem znaleźć "latarni" z kamerami wzdłuż i wszerz lini boiska, tak jak to ma miejsce na naszych polskich stadionach. Czy tylko w Polsce nie przeszkadza słup co kilka metrów irytujący kibiców chcących oglądnąć mecz
