Salt The Fries napisał(a):

|
Polskiej piłce jeszcze dosyć daleko do Izraela w każdym aspekcie, a na pewno finansowym.
|
Na litośc boską, ostatnio(w przeciągu ostatniego roku) na wszystkich forach na jakich się wypowiadam widzę to samo. Więc kolejno ligi które rzekomo są mocniejsze od polskiej, tam mocniejsze po prostu lata świetlne między nami:
- Słowacka
-Chorwacka
-Izraelska
-Boliwijska
-Szwedzka
-Norweska
-Węgierska
-Amerykańska
-Australijska
Zaś o grze reprezentacji to już słyszałem że rep. Łotwy, Estonii czy Iranu jest mocniejsza niż nasza. Ot podejście do futbolu we własnym kraju: minimum wiedzy, dużo kompleksów i fatalizm