|
Awans do LM rok temu zapewnał dodatkową kasę w wys. ok 7 mln euro czyli ok 27 mln zł co oznacza budżet o połowę wyższy od drugiej polskiej drużyny. I co myślisz że takie 3-4 mln euro na transfery nie wystaczą aby zyskać graczy na wysokim (jak na polskie warunki) poziomie? Jak chcą podnosić poziom to mogą sobie grac w LE tam też będą świetne drużyny. Wystarczy popatrzyć na kto dochodzi w 4. rundzie kwalifikacyjnej. Myślisz że grając z Liverpoolem Juventusem poziom się nie podniesie? A jakby stało się to co najgorsze to już widzę te teksty pyr o tym ze ratują honor polskiej piłki, a grają padakę. Dzięi sędziom i Jopowi wygrali ligę i teraz mają od razu awansować do LM, gdy Wisła przez 10 lat musiała walczyć z Hiszpanami, Belgami czy Grekami (oszustami)?
|