tofik napisał(a):

Reszta nie będzie wtedy miała bodźca do rozwoju rozumiem ?
Jestes niepoważny. Jak działają potęgi, dominujące ligę ? Wyprzedzają o kilka klas resztę drużyn we wszystkich aspektach. Zarządzanie, szkolenie, scouting.
Kasa to nie wszystko, łatwo ją zmarnotrawić. Lech po awansie z dnia na dzien nie stanie się hegemonem.
Ogólnie bez znaczenia jest dla mnie ich awans. Tylko śmieszy mnie ta opinia, że kto pierwszy awansuje ten ma zapewnione mistrzostwo na kolejnych 10 lat i będzie bił wszystkich po 4:0.
|
Nas już majstry wyprzedzają pod względem zarządzania i skautingu. Awans do LM oznacza wielkie pieniądze i jeśli zostaną one mądrze zainwestowane to będą mieli szanse zdominować ligę. I wątpie, żeby z okazji awansu Lecha do LM Cupiał nagle dał 10 mln euro na transfery, żeby się z nimi ścigać. Dlatego ja liczę na jak najszybsze odpadnięcie poznańskiego tworu, mam gdzieś ten cały ranking i nie wyobrażam sobie jak można cieszyć się z jakiegokolwiek zwycięstwa naszych kos i głównych rywali w kraju.