Wyświetl pojedynczy post
mav23
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12215
Stary 14.07.2010, 10:30
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
i to w dodatku sektor dla niepełnosprawnych, nie podniosą się by coś zobaczyć.
Cytat:
Jedyne co jeszcze zastanawia to czy będzie jakakolwiek widoczność z tych siedzeń co zamontowali w sektorze dla niepełnosprawnych
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...0255254786.jpg
A macie pewność że widoczność jest zła W tamtym tygodniu zatargaliśmy wózek inwalidzki na budowę aby rozwiać wątpliwości wykonawcy - wszystko jest ok. Widoczność dobra i z wózka i z krzesełek dla osób towarzyszących (te zamontowane).
Strasznie siejecie niepotrzebny zamęt.
Odpowiedz cytując