Tenzen napisał(a):

|
i to w dodatku sektor dla niepełnosprawnych, nie podniosą się by coś zobaczyć.
|
A macie pewność że widoczność jest zła

W tamtym tygodniu zatargaliśmy wózek inwalidzki na budowę aby rozwiać wątpliwości wykonawcy - wszystko jest ok. Widoczność dobra i z wózka i z krzesełek dla osób towarzyszących (te zamontowane).
Strasznie siejecie niepotrzebny zamęt.