crazykaro napisał(a):

|
Awansuje, ruszy machinę i będziemy mieli taką Levadie Tallin u nas w kraju która wygrywa mecze po 3,4-0 i będziemy mogli zapomnieć o mistrzostwie przez pare ładnych lat
|
Reszta nie będzie wtedy miała bodźca do rozwoju rozumiem ?
Jestes niepoważny. Jak działają potęgi, dominujące ligę ? Wyprzedzają o kilka klas resztę drużyn we wszystkich aspektach. Zarządzanie, szkolenie, scouting.
Kasa to nie wszystko, łatwo ją zmarnotrawić. Lech po awansie z dnia na dzien nie stanie się hegemonem.
Ogólnie bez znaczenia jest dla mnie ich awans. Tylko śmieszy mnie ta opinia, że kto pierwszy awansuje ten ma zapewnione mistrzostwo na kolejnych 10 lat i będzie bił wszystkich po 4:0.