Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3856
Stary 14.07.2010, 10:19
crazykaro napisał(a):Wyświetl post
Awansuje, ruszy machinę i będziemy mieli taką Levadie Tallin u nas w kraju która wygrywa mecze po 3,4-0 i będziemy mogli zapomnieć o mistrzostwie przez pare ładnych lat
Reszta nie będzie wtedy miała bodźca do rozwoju rozumiem ?
Jestes niepoważny. Jak działają potęgi, dominujące ligę ? Wyprzedzają o kilka klas resztę drużyn we wszystkich aspektach. Zarządzanie, szkolenie, scouting.
Kasa to nie wszystko, łatwo ją zmarnotrawić. Lech po awansie z dnia na dzien nie stanie się hegemonem.
Ogólnie bez znaczenia jest dla mnie ich awans. Tylko śmieszy mnie ta opinia, że kto pierwszy awansuje ten ma zapewnione mistrzostwo na kolejnych 10 lat i będzie bił wszystkich po 4:0.
Odpowiedz cytując