Oglądałem drugą polowę tego marnego widowiska wczoraj i po lewej stroni eu Azerow biegal taki zawodnik, Gadzijev sie chyba zwał, chłopaczyna potrafi zamieszać, dużo chaosu ale potrafi

Przydał by sie taki zawodnik, niczym Paulista.
Co do meczu, to słabiutko Polacy zagrali. Jak nic nie poprawią w grze to odpadną z czego bede zadowolony : )