Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3854
Stary 14.07.2010, 10:13
Oglądałem drugą polowę tego marnego widowiska wczoraj i po lewej stroni eu Azerow biegal taki zawodnik, Gadzijev sie chyba zwał, chłopaczyna potrafi zamieszać, dużo chaosu ale potrafi
Przydał by sie taki zawodnik, niczym Paulista.

Co do meczu, to słabiutko Polacy zagrali. Jak nic nie poprawią w grze to odpadną z czego bede zadowolony : )
Odpowiedz cytując