Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3850
Stary 14.07.2010, 09:48
Teraz wystarczy przejść 3 przeciętne. Jak Wisła grała o LM Real na zmiane z Barceloną trzeba było rozwalić.
WIęc nie ma co narzekać tylko ktoś musi w końcu awansować i ruszyć te zardzewiałą machinę.
Odpowiedz cytując