Wyświetl pojedynczy post
snyrting
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29088
Stary 14.07.2010, 09:32
tormenthor napisał(a):Wyświetl post
3 dobre transfery i mamy mistrza w kieszeni. Klasowy stoper, lewy pomocnik z wrzutką i dryblingiem, skuteczny, wysoki napastnik. Nic więcej nie potrzeba.
Trzy udane transfery chciałeś napisać.A od 2006 roku udał nam się dokładnie jeden- Marcelo (ewentualnie Diaz).
Odpowiedz cytując