tormenthor napisał(a):

|
3 dobre transfery i mamy mistrza w kieszeni. Klasowy stoper, lewy pomocnik z wrzutką i dryblingiem, skuteczny, wysoki napastnik. Nic więcej nie potrzeba.
|
Trzy
udane transfery chciałeś napisać.A od 2006 roku udał nam się dokładnie jeden- Marcelo (ewentualnie Diaz).