Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3842
Stary 14.07.2010, 01:27
sq napisał(a):Wyświetl post
@Areo gdzie wyslu.....sz tej napinki? na forum Lecha? onecie? weszlo? stały bywalec?
Głównie na forum wiary Lecha gdzie do znudzenia powtarzany jest dogmat, że Wisła to gwarancja wstydu Polski w europejskich pucharach, a jedyną jej nadzieją jest Lech. Przejrzyj sobie też meczowy temat Wisła - Lech na tamtym forum. Przed spotkaniem zdumiewająca pewność zwycięstwa, a po meczu szok jakbyście stracili punkty z Odrą Wodzisław. Wiem, że subiektywizm jest wpisany w kibicowanie, ale wypadałoby mieć minimum szacunku dla ówczesnego Mistrza Polski i lidera grając na jego terenie, a nie traktować ich jak ciotki, które boski Lech bez problemu pyknie. Inwazja poznańskich trolli po samobóju Jopa też dała mi do myślenia.

Żeby uprzedzić teorie o kompleksach i zawiści przypomnę, że pogratulowałem wam mistrzostwa w temacie o ekstraklasie, ale to nie zmienia faktu, że nie życzę wam dobrze ani w pucharach ani w lidze.
Ostatnio edytowane przez Areo : 14.07.2010 o godz. 01:29.

Tęcza w Polsce
Odpowiedz cytując