sq napisał(a):

|
@Areo gdzie wyslu.....sz tej napinki? na forum Lecha? onecie? weszlo? stały bywalec?
|
Głównie na forum wiary Lecha gdzie do znudzenia powtarzany jest dogmat, że Wisła to gwarancja wstydu Polski w europejskich pucharach, a jedyną jej nadzieją jest Lech. Przejrzyj sobie też meczowy temat Wisła - Lech na tamtym forum. Przed spotkaniem zdumiewająca pewność zwycięstwa, a po meczu szok jakbyście stracili punkty z Odrą Wodzisław. Wiem, że subiektywizm jest wpisany w kibicowanie, ale wypadałoby mieć minimum szacunku dla ówczesnego Mistrza Polski i lidera grając na jego terenie, a nie traktować ich jak ciotki, które boski Lech bez problemu pyknie. Inwazja poznańskich trolli po samobóju Jopa też dała mi do myślenia.
Żeby uprzedzić teorie o kompleksach i zawiści przypomnę, że pogratulowałem wam mistrzostwa w temacie o ekstraklasie, ale to nie zmienia faktu, że nie życzę wam dobrze ani w pucharach ani w lidze.