Wojtas napisał(a):

|
-Zdzisek pije karne kolejki
|
Jak on pije za te wszystkie lata swojej nieobecności, to nic nie będzie nie tylko z transferów, ale i ze Zdziśka.
Ofensywa jak pod Stalingradem - wysyłamy pewnie naszych dzielnych skautów w miejsca, gdzie benzyna zamarza w baku, a pojęć żona i siostra używa się wymiennie. Po ostatnich testach tylko tam nas jeszcze traktują poważnie.