Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29076
Stary 13.07.2010, 22:37
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
-Zdzisek pije karne kolejki
Jak on pije za te wszystkie lata swojej nieobecności, to nic nie będzie nie tylko z transferów, ale i ze Zdziśka.
Ofensywa jak pod Stalingradem - wysyłamy pewnie naszych dzielnych skautów w miejsca, gdzie benzyna zamarza w baku, a pojęć żona i siostra używa się wymiennie. Po ostatnich testach tylko tam nas jeszcze traktują poważnie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.07.2010 o godz. 00:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując