Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29073
Stary 13.07.2010, 22:24
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Jeśli.

Odnoszę wrażenie, że w zarządzie modlą się o lanie od Litwinów. Będzie powód, by nie robić transferów.

Jak wygramy, trzeba będzie wymyślić inną bajeczkę.



tak jak z tym ze niedogadano sie z kims tam bo przedłuzyły sie imieniny u Cupiała


ja p***le ,jak mozecie sie jescze nabierac ze ruszy (tu moj ulubiony zwrot) "transferowa ofensywa Wisly "


ja przejdziemy nawet to Szawle to nie bedzie transferow bo

-jest za duzy upał
-Zdzisek pije karne kolejki
-Muchy tse-tse rozmnazają sie za wolno
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując