flamengista napisał(a):

Jeśli.
Odnoszę wrażenie, że w zarządzie modlą się o lanie od Litwinów. Będzie powód, by nie robić transferów.
Jak wygramy, trzeba będzie wymyślić inną bajeczkę.
|
tak jak z tym ze niedogadano sie z kims tam bo przedłuzyły sie imieniny u Cupiała
ja p***le ,jak mozecie sie jescze nabierac ze ruszy (tu moj ulubiony zwrot) "transferowa ofensywa Wisly "
ja przejdziemy nawet to Szawle to nie bedzie transferow bo
-jest za duzy upał
-Zdzisek pije karne kolejki
-Muchy tse-tse rozmnazają sie za wolno