Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3835
Stary 13.07.2010, 21:46
Amika z taka grą raczej awnasuje ale w sumie przeciez to bylo raczej dla nich pewne.

Zobaczymym jak trafia na kogos lepszego ,bo ci Azerowie to piach totalny grali ,taka nasza Cacovia czy Polonia Bytom.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując