Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
gienek_majonez
Member
Od: 10.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
12200
13.07.2010, 21:22
No nie tak dzień, bo trzeba w każdym zabezpieczyć sprzęty w środku, albo wynieść, rozłączyć okablowanie, itd..
pozdrowienia
gienek_majonez
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gienek_majonez
Znajdź inne posty napisane przez gienek_majonez