Nie wiem, jaki ma mieć związek stan majątku Bogusława Cupiała z Wisłą Kraków, skoro klub od co najmniej kilku lat jest samodzielny finansowo.
Ale na temat "rankingów najbogatszych Polaków" wiem tyle, że są g. warte. Wiem to od osoby, która spokojnie mogła się na tej liście znaleźć (pod koniec 100tki, ale jednak). Ponoć spora część naprawdę bogatych
płaci dziennikarzom, by o nich nie pisano.
A Bogusław Cupiał jest jednym z najbardziej tajemniczych, chroniących swą prywatność multimilionerów w Polsce. Równie dobrze mógł sprzedać 10 lat temu swoje udziały w Tele-fonice Zdzisławowi K. i nigdy byśmy się o tym nie dowiedzieli
BTW: Właścicielowi ITI ponoć ubyło (wg. rankingu), a tymczasem Legia zaczęła transferową ofensywę. Podobnie Dyskobolia Wojciechowskiego. Ewidentnie widać, że nie ma statystycznie istotnej korelacji między wynikami finansowymi właścicieli klubów z rankingu a zasobnością portfela na transfery samych klubów.