|
Ej, widziałem tutaj masę skarg i narzekań odnośnie wyglądu trybuny, jakichś niedociągnięć. Rozrzucone na kilkanaście stron, a ja nie mam czasu tego przeglądać.
Niechże ktoś, kto przeglądał na bieżąco wymieni dokładnie o co chodzi, wiem, że był problem krzesełek np, że 9 nie jest taka sama, jak 6 odwrócona (Majster powiedział ziomkowi, że tak było w projekcie) Niesymetryczne 0 (poprawione), czy inne tego typu sprawy. Wydrukuje kumplowi, a on jutro pogada na budowie z kim trzeba. Na pewno problem czerwonych krzesełek między literami na górze jest wyraźnie do ogarnięcia.
Bo chyba ostatni dzwonek.
[CENTER][SIZE=3][I]Ś.P. Kompot[/I][/SIZE][/CENTER]
[CENTER][SIZE=2][SIZE=1][I]Zawsze pozostaniesz w naszej pamięci...[/I][/SIZE][/SIZE][/CENTER]
|