Wyświetl pojedynczy post
jasnyGwint
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3831
Stary 13.07.2010, 19:44
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
WTF !? Jak zauważyło weszło, na 3 mecze polskich drużyn w pucharach, wygraliśmy 3, czyli 100%, przy czym nawet Kikut próbował jakichś sztuczek technicznych (strzał z piętki bez przyjęcia). Trafił nawet w światło bramki i prawie zaskoczył bramkarza Interu Baku. Mam nadzieję, że to dobry prognostyk
no to czas na bezbramkowy remis.
Odpowiedz cytując