Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29061
Stary 13.07.2010, 19:31
Czyli co,czekają do piątku?Hmm...no ale sam awans to pewnie za mało.Jako że w piątek jest też losowanie następnej rundy i pewnie bardzo,bardzo niekorzystne.Więc niech się niektórzy nie cieszą.Są też inne powody,by te transfery nie doszły do skutku,np.nagła zmiana ciśnienia w Nepalu,albo zgniłe pomidory na Kleparzu.
Odpowiedz cytując