|
Czyli co,czekają do piątku?Hmm...no ale sam awans to pewnie za mało.Jako że w piątek jest też losowanie następnej rundy i pewnie bardzo,bardzo niekorzystne.Więc niech się niektórzy nie cieszą.Są też inne powody,by te transfery nie doszły do skutku,np.nagła zmiana ciśnienia w Nepalu,albo zgniłe pomidory na Kleparzu.
|