Wyświetl pojedynczy post
prorok
Junior Member
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29060
Stary 13.07.2010, 19:18
wiśnia napisał(a):Wyświetl post
wbijcie to sobie do głowy, nie będzie więcej transferów, nasza ofensywa transferowa zakończona, i czy przejdziemy 10 runde LE czy nie, nie będzie, mam to jeszcze raz przeliterować?
a jak przyjdzie choć jeden zawodnik moge liczyc ,że się zamkniesz?
Odpowiedz cytując