wiśnia napisał(a):

wbijcie to sobie do głowy, nie będzie więcej transferów, nasza ofensywa transferowa zakończona, i czy przejdziemy 10 runde LE czy nie, nie będzie, mam to jeszcze raz przeliterować ?
|
a jak przyjdzie choć jeden zawodnik moge liczyc ,że się zamkniesz

?