Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3827
Stary 13.07.2010, 19:10
Azerowie dobrzy technicznie, ale taktycznie i mentalnie to straszne faje. Nie wyglądali jak drużyna walcząca na śmierć i życie. Chyba dobrze im tam jak jest. W słabej lidze z przepłaconymi kontraktami. Ktoś tu wspominał o 500k euro rocznie ? Cuda na kiju.
Odpowiedz cytując