|
Azerowie dobrzy technicznie, ale taktycznie i mentalnie to straszne faje. Nie wyglądali jak drużyna walcząca na śmierć i życie. Chyba dobrze im tam jak jest. W słabej lidze z przepłaconymi kontraktami. Ktoś tu wspominał o 500k euro rocznie ? Cuda na kiju.
|