|
Ale co Was tutaj zaskakuje bo ja nie rozumiem.
Dobrze wiecie jak wyglada u nas sytuacja od wielu lat.
Ktos wpadl na pomysl ze jak przejdziemy 2 runde o wzmocnimy zespol zeby cos ugrac w pucharach.
Jak nie przejdziemy to nie ma sensu wpychac pieniedzy na nowych zawodnikow to syfnej naszej ligi.
Prosty rachunek aczkolwiek jestesmy chyba jedynym klubem na swiecie co tak mysli...
|