Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29057
Stary 13.07.2010, 19:01
Ale co Was tutaj zaskakuje bo ja nie rozumiem.
Dobrze wiecie jak wyglada u nas sytuacja od wielu lat.
Ktos wpadl na pomysl ze jak przejdziemy 2 runde o wzmocnimy zespol zeby cos ugrac w pucharach.

Jak nie przejdziemy to nie ma sensu wpychac pieniedzy na nowych zawodnikow to syfnej naszej ligi.

Prosty rachunek aczkolwiek jestesmy chyba jedynym klubem na swiecie co tak mysli...
Odpowiedz cytując