Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline
#
29055
13.07.2010, 18:57
Makaveli90
napisał(a):
http://http://tsw.com.pl/news/Transfery-najszybciej-w-piatek-353
oby
Wszystkie transfery w klubie zostały wstrzymane do piątku. Wisła ma już przygotowanych 2-3 piłkarzy, którzy wzmocnią zespół, ale wszystko zależy od tego, czy krakowianie okażą się lepsi w II rundzie el. Ligi Europejskiej od Litwinów. Jeśli wynik czwartkowego spotkania będzie bardzo korzystny dla piłkarzy Kasperczaka (wysoka wygrana np 3:0) to wzmocnienia przyjdą szybko. Jeśli padnie remis lub przegrana to będzie trzeba czekać do decydującej batalii w Krakowie.
Nie wiem czy jest jakis klub na swiecie w ktorym to czy sciagnie sie zawodnika zadecyduje to czy sie przejdzie kolejna runde . To jakas kpina,wszystkie transfery powinny byc przeprowadzone przed pierwszym meczem ,a nie jakies wyliczanki z ktorych wynika ze musimy slabszym skladem przejsc rywala ,zeby byc mocniejszym w nastenej rundzie. Paranoja
AS82
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez AS82