Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3824
Stary 13.07.2010, 18:40
lepsza czy gorsza nie zmienia to faktu, ze jak sie nie traia z 2 metrow do bramki w 3 sytuacjach albo obija sie notorycznie slupki i poprzeczki to nie ma sie co dziwić ze odpadlismy... Amika miala dzis 2 moze 3 groźne sytuacje i jedną wykorzystała, a my potrzebowalismy 3 poprzeczek w Sosnowcu i "pare" innych setek zeby wbic bramke w... 90 minucie
Odpowiedz cytując