|
lepsza czy gorsza nie zmienia to faktu, ze jak sie nie traia z 2 metrow do bramki w 3 sytuacjach albo obija sie notorycznie slupki i poprzeczki to nie ma sie co dziwić ze odpadlismy... Amika miala dzis 2 moze 3 groźne sytuacje i jedną wykorzystała, a my potrzebowalismy 3 poprzeczek w Sosnowcu i "pare" innych setek zeby wbic bramke w... 90 minucie
|