Wyświetl pojedynczy post
sq
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: B 17

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3823
Stary 13.07.2010, 18:37
widze ze co niektorzy wliczaja Levadie do polskich drużyn... to przez jakies niezapomniane powiazania z Polska czy co?

wracajac do tematu: Wichniarek sie odblokowal, mysle ze w Poznaniu bedzie formalnosc (godz.20 to dla Azerow bedzie 23...).
Odpowiedz cytując