Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
endriu133
Member
Od: 01.2010
Offline
#
29051
13.07.2010, 18:21
no właśnie gdyby nie jego temperament to już w wisle powinien być!! bo db wysoki zawodnik.
endriu133
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do endriu133
Znajdź inne posty napisane przez endriu133