Wyświetl pojedynczy post
Filippo123321
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3817
Stary 13.07.2010, 18:15
Levadia prowadzi z Debreczynem i gra naprawde dobrze - http://atdhe.net/21146/watch-levadia...nn-vs-debrecen.

Co do Lecha - nie wroze im wielkiej kariery. Podejrzewam, ze odpadna juz w nastepnej rundzie, tego im zycze
Odpowiedz cytując