|
Senior Member
Offline
|
#3815

13.07.2010, 17:54
|
|
Pierwsze 90 minut przygody Lecha w el. LM za nami i już poznaniacy zrobili coś, co leżało poza zasięgiem Wisły rok temu. Wygrali ze słabym rywalem w pierwszej rundzie eliminacji, kontrolowali przebieg spotkania i nie muszą trząść się jak galareta przed rewanżem mając perspektywę odpadnięcia i narażenia klubowej kasy na bardzo poważne problemy.
I bardzo dobrze, bo kolejny rok kompromitacji Mistrza Polski byłby fatalny dla wizerunku naszego kraju w europejskiej piłce.
minigaleria forumowych wynalazków językowych (zbieram kolejne!): Balon, Balonik, Dzida, Dziwnie spokojny, I tyle w tym temacie, Kicha, Miałem przeczucie, Na pałę, Napinka, Nie mam pytań, Oddychać rękawami, Padaka, Pan Basałaj, Pan Cupiał, Parch, Piach, Przypał, Siara, Szrot, Wspomnicie moje słowa
|
|