Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Dozamet1
Member
Od: 02.2009
Skąd: Nowa Sól
Offline
#
12189
13.07.2010, 17:41
saklak1906
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...szacze//38437/
Ten robotnik tam w drzwiach jest nagi czy ja jestem slepy?
Ha no to ja chyba też jestem ślepy pff
Dozamet1
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Dozamet1
Znajdź inne posty napisane przez Dozamet1