Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
choyrak
Junior Member
Od: 03.2007
Offline
#
12187
13.07.2010, 17:26
heh, cos mi sie pomylilo
patrzac na to zdjecie zobaczylem brak zadaszenia z boku trybuny D
zludzenie optyczne
choyrak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do choyrak
Znajdź inne posty napisane przez choyrak