rafalek napisał(a):

|
O co Ci chodzi? Gdzie jakiś dach rozebrany?
|
wlasnie widac jacy w tym temacie "znawcy" sie wypowiadaja heh
dach rozebrali...
trawa zolta...
dziwne ze wiekszosc z was tam nie pracuje bo mielibysmy stadion najpiekniejszy na swiecie
pozdro wariaty