Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12183
Stary 13.07.2010, 17:06
Osz kurde a jednak to prawda wylali asfalt na ulicy Reymana. Deptak w magiczny sposób przeniósł się na drugą stronę błoń. Nie no teraz po zakończeniu budowy musi się za to zabrać prokuratura, masakra.

Miało być tu:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/galeri...aszacze/38435/
Jest tu:
http://img51.imageshack.us/img51/5016/lipiec2010024.jpg
http://img227.imageshack.us/img227/3...iec2010013.jpg
Odpowiedz cytując