|
A czy grają coś innego niż grali w lidze?Przecież oni mają taką siłę. Piach i dwa metry mułu. Peszko słby nie ma Lewandowskiego to ta drużyna nie istnieje. Z niecierpliwością czekam na rozwój wypadków w drugiej połowie tego porywającego widowiska.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
|