Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
Noodles
Junior Member
Od: 02.2009
Skąd: spod stołu
Offline
#
7088
13.07.2010, 16:49
wwf
napisał(a):
Panowie , Wisła odesłała tego Holendra bo rozmawiamy z PSG na temat Stéphane Sessègnon
http://pl.wikipedia.org/wiki/St%C3%A...Sess%C3%A8gnon
Trzeba trzymać kciuki za Basałaja
Zbanować pędzla bezpowrotnie !
Noodles
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Noodles
Znajdź inne posty napisane przez Noodles