Wyświetl pojedynczy post
Noodles
Junior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: spod stołu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7088
Stary 13.07.2010, 16:49
wwf napisał(a):Wyświetl post
Panowie , Wisła odesłała tego Holendra bo rozmawiamy z PSG na temat Stéphane Sessègnon

http://pl.wikipedia.org/wiki/St%C3%A...Sess%C3%A8gnon

Trzeba trzymać kciuki za Basałaja
Zbanować pędzla bezpowrotnie !
Odpowiedz cytując